Інформаційна система «Прогнозний розрахунок зернового балансу України"»

Прототип системи був створений у вересні 2012 року з використанням офіційної інформації Державної служби статистики України.

В основі системи лежить 120 прямих показників, пов'язаних з виробництвом, переробкою, споживанням, торгівлею та запасами, які надходять з 13 різних форм статистичної звітності та обстежень. Ґрунтуючись на цій інформації, система генерує 15 показників, які формують баланс на пшеницю, ячмінь, кукурудзу, жито, і загальне зерно.

Показники оновлюються в системі щомісяця (в залежності від показника) та можуть бути порівняні з відповідним оцінками Міністерства сільського господарства США (USDA) для України.

DISCLAIMERS

Представлена ​​на даному ресурсі інформація, є інтелектуальним результатом роботи проекту FAO і EBRD «Public-Private Policy Dialogue in the Ukrainian Grain Sector». Думки, висловлені в представлених матеріалах, є думками авторів і не обов'язково відображають погляди або політику FAO і EBRD.

Інформація на даному сайті надається на умовах "як є". FAO і EBRD не гарантує точність, повноту і достовірність інформації, представлену на даному сайті. Ні в якому разі FAO і EBRD не несуть відповідальності за будь-які втрати, збитки або витрати, які можуть стати результатом використання інформації, розміщеної на цьому сайті, включаючи, без обмежень, будь-які неточності, помилки, упущення або затримки.